Kiedy w ostatnim zamówieniu przyjechała do nas syrenka Ariel, z Florkiem, Sebastianem i swoim mini pałacem, nie wiedziałem kto się bardziej cieszył – moja trzy i pół letnia córka czy ja. Jestem totalnie zajawiony na punkcie LEGO DUPLO. Tworzone podczas zabawy konstrukcje przeczą często wszelkim prawom fizyki, a scenki i historie, które odgrywamy wymykają się wszelkiej klasyfikacji. Niesamowite jest również to, że w tych magicznych chwilach, które spędzamy razem, granice wieku między nami zacierają się. Klocki sprawiają, że każde z nas jest dzieckiem w tym samym stopniu. Warto sobie pozwolić na taką odskocznię od czasu do czasu. Bo przecież w każdym z nas drzemie ukryte dziecko. Polecam.

Tak samo jak zachęcam Was do częstej zabawy z dziećmi, tak również chciałbym dzielić się z Wami okazjami, na które natrafiam robiąc zabawkowe zakupy w sieci. Najczęściej stawiam na Internet z dwóch powodów. Pierwszy to cena: dawno nie spotkałem się z lepszą ofertą na LEGO DUPLO w sklepie stacjonarnym od tego co można dostać w sklepach internetowych. Ostatnio udało mi się co prawda trafić na zestaw DUPLO Pizzeria, w bezkonkurencyjnej cenie w Empiku, ale to raczej rzadkość. Jeśli rozważam zakupy gdzieś na mieście to w pierwszej kolejności sprawdzam ofertę w Carrefourze. Z daleka trzymam się natomiast od Smyka (choć czasem zdarza im się zaskoczyć mnie jakąś promocję w sieci). Tym samym Internet jest moim pierwszym wyborem. Drugi powód to czas: po prostu szkoda mi go na przebijanie się przez miasto i stanie w kolejkach. Sami widzicie.

Ten wpis podzieliłam na kilka części. W pierwszym skupiłem się na zebraniu najlepszych oferta na klocki LEGO DUPLO do 50 zł. Jeśli Twój maluch zaczyna dopiero przygodę z klockami, warto zbadać temat na “małej” próbie i sprawdzić czy będzie nimi zainteresowany. Zestawy DUPLO do 50 zł nie są “szałowe” w kontekście tego ile to różnych i inspirujących konstrukcji możecie z nich zbudować. Są jednak doskonałe na początek. Pozwolą maluchowi na zaznajomienie się z tematem i na spróbowanie swoich sił w łączeniu poszczególnych elementów. Z drugiej strony takie małe zestawy mogą stanowić świetne uzupełnienie dla kolekcji, którą już posiadacie i chcecie ją dalej, powoli rozbudowywać.

Pracując nad tym zestawieniem postawiłem na oferty zebrane na Ceneo.pl. Po pierwsze dlatego, że ta wyszukiwarka zbiera w jednym miejscu sklepy, w których możesz kupić dany zestaw. Masz zatem możliwość wyboru. Możesz np. sugerować się najkorzystniejszą ofertą albo konkretnym sklepem z listy, który znasz z poprzednich zakupów, masz tam już konto lub po prostu wydaje Ci się najbardziej konkurencyjny. Weź proszę pod uwagę, że podane ceny są aktualne w chwili opublikowania postu. Przeceny i promocje z reguły są okresowe, często krótkotrwałe i obejmują obejmować ograniczoną liczbę sztuk danego zestawu (która w przypadku promocji może zmieniać się dynamicznie). Jeśli trafisz tu jednak po czasie i tak zachęcam do sprawdzenia obowiązujących cen. Może się okazać, że pojawiły się jeszcze lepsze oferty.

Drugim powodem prezentowania ofert zebranych w Ceneo.pl jest moja osobista korzyść. Uważam, że szczerość jest najważniejsza dlatego piszę Ci o tym. Podane w poście linki mają charakter afiliacyjny. Klikając w link zostaniesz przeniesiona do strony produktu, a ja otrzymam kilka groszy na konto (strony otwierają się w nowych oknach). Tak samo, jeśli znajdziesz dobrą ofertę i zdecydujesz się na zakup  – ja również otrzymam skromne wynagrodzenie za polecenie danej pozycji. W ten sposób Ty możesz skorzystać z konkurencyjnych ofert, a ja – dzięki Tobie, zyskuję środki na dalszy rozwój bloga i kanałów społecznościowych. Dzięki i pamiętaj, żeby od czasu do czasu obudzić w sobie dziecko!

klocki LEGO DUPLO do 50 złotych

LEGO DUPLO Mój pierwszy samolot

Zestaw bez figurek, na który składa się 10 elementów. Dedykowany dla maluszków 1,5 – 3 lata. Nie sugeruj się jakoby kolor niebieski wskazywał, że to zabawka skierowana dla chłopców. Nie widzę żadnych przeszkód aby dziewczynki również bawiły się w podniebne podróże tym zestawem. Najlepsza znaleziona oferta na samolot to –> niecałe 20 PLN wraz z dostawą.

LEGO DUPLO Mój pierwszy autobus

Kolejny zestaw bez figurek. Składa się z 6 elementów. Dobre jest to, że w tak niskiej cenie możecie kupić „podwozie” autka, które potem z powodzeniem może być wykorzystywane przy innych zabawach z DUPLO. Ten mały zestaw widziałem w ofercie empiku za niecałe 16 złotych z odbiorem własnym. Niestety w momencie pisania tego posta był nieobecny. Warto jednak śledzić. Najniższa, znaleziona –> cena za ten autobus z dostawą to z kolei około 26 złotych.

klocki LEGO DUPLO do 50 złotych

LEGO DUPLO Zwierzątka

Człowieków nie ma ale też jest fajnie. Świetna okazja do wzbogacenia kolekcji klocków o figurki zwierzątek. Zyrafa, miś polarny żółw i tygrys to zestaw dla dzieci w wieku 2 – 5 lat. Z dostawą można mieć zestaw –> już w cenie niecałych 40 złotych.

LEGO DUPLO Zwierzątka domowe

Sympatyczne zwierzaki po raz drugi. Znalazłem –> okazję za niecałe 38 złotych z wysyłką na eMag. W innych ofertach możecie z powodzeniem znaleźć zwierzaki w cenach –> ok. 40 – 45 złotych z dostawą.

klocki LEGO DUPLO do 50 złotych

LEGO DUPLO Moja pierwsza gąsieniczka

Od tego zestawu wszystko się zaczęło. To właśnie mała gąsieniczka z liczbami i klockami z symbolami warzyw, owoców i kwiatów zagościła jako pierwszy zestaw w naszym domu. –> Z dostawą już od ok. 38 złotych.

klocki LEGO DUPLO do 50 złotych

LEGO DUPLO Moja pierwsza rakieta

Wyprawy w kosmos czas rozpocząć! Przez jakiś czas zastanawiałem się nad tym zestawem, ale wydał mi się taki mało „dziewczyński”. Dla zainteresowanych zestaw można dostać –> za niecałe 40 złotych.

klocki LEGO DUPLO do 50 złotych

LEGO DUPLO Moja pierwsza papuga

Mały ale wariat! Mimo, że ten zestaw składa się tylko z 7 elementów, to efekt końcowy jest bardzo sympatyczny. Moja pierwsza papuga znajduje się w ofercie sklepów już –> od niecałych 20 złotych z wysyłką. 

klocki LEGO DUPLO do 50 złotych

LEGO DUPLO Moje pierwsze ciastka

I na zakończenie zestawienia coś dla osłody. Moje pierwsze ciastka to raczej dodatki, niż zestaw. Ale dobra babeczka i tort to podstawa udanej imprezki urodzinowej. Można „wyrwać” już za –> 16 złotych z wysyłką.

 

Kilka słów od Taty.

BLOG TATA STORY

Czołem, jestem Radek. 15 kg temu, w czasach studenckich, jeden z wykładowców powiedział: nigdy nie zadawajcie się z ludźmi bez pasji. Obok takiej mądrości nie można było przejść obojętnie.  Dziś wyrazem mojej pasji jest Tata Story – nietuzinkowy blog parentingowy gdzie przeczytasz o emocjach, uczuciach i podróżach okiem Taty.

Codziennie jesteśmy na Facebooku. Koniecznie zajrzyj i zostań z nami na dłużej. Dzięki i do zobaczenia!

P.S. Jeśli się już znamy „piąteczka” za kolejne odwiedziny!