Zacznę od mądrej sentencji na początek: Kac to uczucie, które towarzyszyło człowiekowi od zarania dziejów.  Niektórych spotyka sporadycznie, innych permanentnie w myśl zasady – dzień bez kaca, dzień stracony. Jedni próbują z nim walczyć, inni podejmują otwarte działania prewencyjne, jeszcze zanim pojawią się jego pierwsze symptomy. Często też składamy otwarte i honorowe deklaracje – więcej nie pije! Duch walki zostaje jednak prędzej czy później złamany. Ogólnie nie jest fajnie, nie ma co ukrywać.

Próbując ustalić jak czuje się moja żona w tych pierwszych tygodniach ciąży dowiedziałem się, że właśnie jak na permanentnym kacu. Lata spędzone na uniwersytecie, spotkania ze znajomymi, zjazdy klasowe – wszystkie te wydarzenia schodzą na dalszy plan. Teraz mamy do czynienia z największym kacem na świecie! Panowie apeluję o wielką dozę empatii dla małżonki, partnerki, kochanki. Tutaj jedynym lekarstwem jest troska i duża dawka miłości.

Kilka słów od Taty.

BLOG TATA STORY

Czołem, jestem Radek. 15 kg temu, w czasach studenckich, jeden z wykładowców powiedział: nigdy nie zadawajcie się z ludźmi bez pasji. Obok takiej mądrości nie można było przejść obojętnie.  Dziś wyrazem mojej pasji jest Tata Story – nietuzinkowy blog parentingowy gdzie przeczytasz o emocjach, uczuciach i podróżach okiem Taty.

Codziennie jesteśmy na Facebooku. Koniecznie zajrzyj i zostań z nami na dłużej. Dzięki i do zobaczenia!

P.S. Jeśli się już znamy „piąteczka” za kolejne odwiedziny!